3 sposoby jak pozyskać klientów w biznesie online

Od 2019 roku, kiedy na cały świat rozlała się pandemia, wiele firm musiało zamknąć swój biznes, bądź zbankrutowali przez panujące restrykcje.
Natomiast teraz w 2021 roku, wiele ludzi przenosi swoją działalność, tudzież otwiera nową w Internecie prowadząc biznes online.
Wszyscy wiemy, że aby móc rozwijać firmę potrzebujemy klientów, ponieważ to klienci utrzymują naszą firmę, płacąc nam za usługi czy też produkty i pytanie brzmi skąd brać klientów aby rozwijać biznes online?

Metody pozyskiwania klientów

Jedną z ciekawszych metod pozyskiwania pierwszych klientów jest tak zwana „oferta mafijna” czyli oferta nie do odrzucenia, o co chodzi?
Musimy klientowi zaoferować taką propozycję, aby nie mógł jej odrzucić, przykładowo zajmujesz się branżą usług i tworzysz reklamy na Facebooku i jak w takim przypadku może wyglądać oferta mafijna?
Klient przychodzi prosi o wykonanie reklamy, jednak my mówimy mu, że nie płaci z góry, bądź po wykonanej pracy, ale za zysk z takowej reklamy „odpala” ci 10/15% i wtedy klient raczej jej nie odrzuci, ponieważ tak naprawdę za wiele nie traci.

Inną ciekawą metodą jest [b]sprzedaż dobrego produktu czy też usługi w dość niskiej/przystępnej cenie[/b], takim zabiegiem jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś skusi się na taki zakup, jednak taka oferta to oferta wstępna, nie możemy wszystko wystawić w niskiej cenie, wręcz nie możemy tego robić.
Powinniśmy mieć dość wysokie ceny, wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że nasze usługi i produkty będą chętnie kupowane.

Ostatnią metodą jest możliwość pozycjonowania stron w Google, czyli zabieg jest dość prosty, powiedzmy, że prowadzimy bloga i tam oferujemy nasze produkty, znajdują się tam linki do naszych wszystkich produktów i teraz naszym zadaniem jest wypozycjonowanie tego w przeglądarce Google, tak aby linki do naszego bloga, bądź sklepu wyskakiwał w górnej części strony, takim sposobem jest duża możliwość, że ktoś do nas zajrzy i dokona zakupu, bądź zostanie chociaż potencjalnym kupcem.

Jeżeli ktoś jednak chce samemu pozycjonować takie strony również jest taka możliwość i nie musi wydawać pieniędzy na osoby zajmujące się takimi rzeczami, jednak jak to zrobić?

Andrzejczyk.com.pl
Dużo konkretnych informacji znajdziemy na tej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.